1

Pralka AEG L85470SLP – mocne uderzenie

AEG L85470SLP – pralka slim w cenie 2200zł

AEG L85470SLP

Pralka AEG L85470SLP

Pralka AEG L85470SLP to reprezentantka wyższej półki cenowej, ponieważ jej cena jest powyżej 2 tysięcy złotych, ale w zamian oferuję parametry dużo wyższe od przeciętnych. A więc jeśli potrzebujemy pralki ładowanej od przodu o głębokości 45 cm, a do tego zależy nam na maksymalnej prędkości wirowania wynoszącej aż 1400 obr/min oraz pojemność bębna 6,5 kg do tego super oszczędnej bo pracującej w klasa energetyczna: A+++ – to AEG L85470SLP – będzie idealnym wyborem.

Zalety i wady pralki AEG L85470SLP

Pralka AEG L85470SLP to urządzenie mające klasę energetyczną A+++ a to obecnie najwyższa klasa – czyli mamy pewność że nie grożą nam zbyt wysokie rachunki za prąd, a jeśli do tego chcemy żyć w zgodzie z duchem „eco” – ta pralka nam w tym pomoże. Oprócz wysokiej klasy energetycznej pralka oferuje dużą pojemność bębna – 6,5kg, co z jednej strony pozwala za jednym razem uprać więcej ubrań a z drugiej zaoszczędzić dzięki temu czas. Pralka potrafi wirować z prędkością wirowania 1400 obr/min, a to jedna z najwyższych prędkości obecnie dostępnych –  przy takim wirowaniu pranie po wyjęciu z pralki jest prawie suche. AEG L85470SLP – została zaprojektowana i wykonana z wbudowanym i bardzo zaawansowany silnik inverterowy, który przy jednoczesnym generowaniu małego hałasu  ma wyjątkowo duże osiągi. Zastosowanie tego silnika sprawia że pralka doskonale pierze w dużo krótszym czasie niż w przypadku standardowej pralki. Pralka ta podobnie jak większość dobrych modeli na rynku posiada blokadę dostępu do panelu sterowania, po włączeniu której następuje blokada panelu, i nie da się  go włączyć lub zmienić ustawień. W pralce znajdziemy też funkcję mniej zagnieceń, po jej włączeniu pranie będzie mniej pogniecione, ale też mniej odwirowane, dzięki czemu pranie dużo łatwiej wyprasujesz.

Specyfikacja pralka AEG L85470SLP

Sposób załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 45 x 60 x 85 cm
Kolor biało-srebrny
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Dobór wody do wielkości załadunku automatyczny
Programator (sterowanie) elektroniczny
Wyświetlacz elektroniczny tak
Opóźnienie startu pracy skokowe
Regulacja temperatury wyświetlacz elektroniczny
Miękkie otwieranie drzwi nie dotyczy
Pozycjonowanie bębna do otwarcia nie dotyczy
Programy prania antyalergiczny, bawełna, bawełna – eko, delikatny, intensywny, kołdry puchowe, pranie wstępne, super cichy, syntetyki, szybki 20 min, wełna, zasłony
Funkcje dodatkowe automatyka prania (Fuzzy Logic), automatyka wagowa, mniej zagnieceń (łatwe prasowanie), pranie intensywne (odplamianie), silnik inverter
Efektywność energetyczna
Pojemność znamionowa 6,5 kg
Klasa energetyczna A+++
Roczne zużycie energii 151 kWh
Roczne zużycie wody 9550 litrów
Klasa wirowania B
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Wilgotność resztkowa 52 %
Poziom hałasu (pranie/wirowanie) 49 dB / 75 dB
Zużycie prądu 0,81 kWh
Zużycie wody 45 litrów
Klasa prania A
Bezpieczeństwo użytkowania
Bezpieczeństwo użytkowania wbudowane zabezpieczenie przed zalaniem, blokada panelu sterowania
Wyposażenie
instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Gwarancja

 

admin

One Comment

  1. Pralka ma klejony bęben. Ja pomyślałem o tym dopiero po zakupie. Czyli po gwarancji zazwyczaj padną łożyska i pralka na śmietnik. No chyba , że ktoś zaryzykuje przy 1400 obrotów na minutę zalanie i rozetnie bęben piłą sam lub zleci to.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że jesteś człowiekiem - przepisz tekst z obrazka

Przepisz tekst z obrazka